XV Festiwal Nauki

Utworzono dnia 23.06.2022
Czcionka:

Za nami XV Festiwal Nauki… uroczystość poświęcona najzdolniejszym uczniom naszej szkoły, której koordynatorem  od wielu lat jest pedagog - pani Dorota Habało.

Festiwal Nauki jest okazją do tego, aby pogratulować oraz docenić uczniów, którzy przez cały rok szkolny wyróżniali się swoją wiedzą oraz zaangażowaniem w jej zdobywanie i poszerzanie.

W tym roku uroczysta gala odbyła się 23 czerwca. Po części oficjalnej, czyli prezentacji prymusów i wręczeniu dyplomów - odbyła się część artystyczna.

Uczniowie należący do szkolnej grupy teatralnej ,,Echo” zaprezentowali swoje umiejętności  taneczne i aktorskie w zabawnym przedstawieniu  pt. ,,Szukaj mnie”.

Za przygotowanie uczniów  odpowiedzialna była  pani Marzena Kruk-Młynarowicz (opiekun szkolnej grupy teatralnej ,,Echo”).

Na scenie wystąpiła także Karolina Dec, która zaśpiewała dwie piosenki ,,Żyj z całych sił” oraz  ,,Dni, których nie znamy”.  Wspólnie z uczennicą zagrali panowie Piotr Kaczor i Grzegorz Kowal.

Kolejnym punktem festiwalu było wręczenie przez dyrektora szkoły pana Piotra Salika, wicedyrektor panią Ewę Swatek i panią pedagog Dorotę Habało listów gratulacyjnych dla rodziców.

Wyjątkową dekorację przygotowały panie Dorota Habało i Jolanta Łabisz, a piękne postacie baśniowe namalowały Nastia i Larysa Kuznietsova.

…………………………………………………………………………………………………..

Imprezę poprowadziły uczennice kl. IV b: Weronika Szydło i Julia Mamczura.

Tegoroczne hasło przewodnie festiwalu  to ,,Carpe diem…”

Uczniowie biorący udział w części artystycznej to (szkolna grupa teatralna ,,Echo”):

4 a: Julia Czajkowska (Kopciuszek), Klaudia Jarapud, Michalina Głowacka, Milena Mazurek,

4 b: Kamila Hec, Julia Mamczura, Weronika Szydło, Zofia Wojciechowska, Lena Wiśniowska, Anna Polak,

7 c: Bartosz Bosak (krasnal 6), Bartosz Kopeć (krasnal 2, Jaś), Martyna Tymcio (krasnal 4), Emilia Hałucha (krasnal 5), Aleksandra Janowska (kot  w butach), Wiktoria Skiba (Czerwony Kapturek), Paulina Wojtowicz (Małgosia), Maria Dwulat (wilk),

8 c:  Sebastian Meder (książę), Barbara Sobiegraj (wróżka), Julia Zielińska (krasnal 7), Jan Kaczor (krasnal 3), Mateusz Bosak (krasnal 1).

XV Festiwal Nauki

Utworzono dnia 23.06.2022, 18:53